Praca: Fizjoterapeuta

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/24/0846
OBOWIĄZKI:
Przywracaniem sprawności fizycznej osobom z ograniczeniami ruchu wynikającymi z chorób lub będącymi następstwem wypadków. Dokonuje tego za pomocą ruchu, odpowiednio dobranego do potrzeb rehabilitacyjnych danej osoby.diagnostyką i leczeniem nieinwazyjnym schorzeń i problemów występujących w obrębie układu ruchu, usprawnianiem narządów ruchu, pomocy w powrocie do zdrowia po urazach stawów i mięśni. Praca z pacjentem, wykonywanie masaży leczniczych, prowadzenie ćwiczeń indywidualnych, grupowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Fizjoterapeuta
Uprawnienia: prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty
Uprawnienia: komunikatywność, wysoka kultura osobista, uczciwość,

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Fizjoterapeuta/masażysta - staż

Przeprowadzanie wywiadu dla potrzeb rehabilitacji, weryfikacja skierowań, planowanie zabiegów z zakresu fizjoterapii/masażu leczniczego we współpracy z pozostałymi członkami zespołu...