Praca: Dozorca

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Dozorca
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/24/1301
OBOWIĄZKI:
szkolenie BHP,ppoż, szkolenie stanowiskowe,utrzymanie porządku, utrzymanie czystości na osiedlu,zamiatanie chodników,koszenie trawy,pielęgnacja roślin,usuwanie śmieci,odpadów,odśnieżanie,posypywanie solą,zawiadamianie zarządcy o ewentualnych usterkach.(miejsce wykonywania pracy-Michałkowice Oś. Domino)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Dozorca

Sprzątanie klatek schodowych i terenów zewnętrznych (zimą odśnieżanie).Praca w niepełnym wymiarze godzin pracy.Miejsce wykonywania pracy: Zabrze-okolice ul. Damrota. Wymagania konieczne:...

Dozorca

sprzątanie klatek schodowych i terenów zewnętrznych (zimą odśnieżanie).Praca w niepełnym wymiarze godzin pracy.Miejsce wykonywania pracy: Zabrze-okolice ul. Damrota. Wymagania konieczne:...

Pracownik ochrony-dozorca

całodobowa ochrona obiektu, kontrola i ewidencja wejść/wyjść na terenie obiektu, wydawanie kluczy najemcom do pomieszczeń na terenie obiektu, drobne prace porządkowe/konserwatorskie,...