Praca: Doradca klienta z językiem niemieckim

Ogłoszenie numer: 9231589, z dnia 2024-09-19

Concentrix

Doradca klienta z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów w zakresie telefonii komórkowej.
  • Wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (poziom B2).
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i otwartość w kontaktach z klientami.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub zlecenie).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 6800 zł brutto miesięcznie plus bonusy.
  • Elastyczny grafik pracy (7:00 – 20:00).
  • Możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej w biurze w Katowicach.
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, kafeteria benefitów itp.).
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i awansu.

Technical Customer Service Specialist with German

Providing customer support in the installation and operation of security cameras Answering customer inquiries - phone/chat/email Entering data into the system Knowledge of German language B2/C1...

Customer technical support specialist with German

Your responsibilities: Diagnosing and resolving inbound and outbound calls, emails, and chats with a strong focus on understanding and addressing customer needs. Providing support to customers...

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Obsługa klientów telefonii komórkowej - połączenia przychodzące oraz wiadomosci mailowe Wprowadzanie danych do systemu Znajomość języka niemieckiego B2 Otwartość w relacjach z klientami...