Praca: Cukiernik

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Cukiernik
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0494
OBOWIĄZKI:
-mieszanie surowców zgodnie z recepturą w zależności od rodzaju ciast, drożdżowe, francuskie, kruche, biszkoptowo-tłuszczowe, biszkoptowe oraz ich wyrabianie, przygotowywanie różnych nadzień np. kremów, polew, galaretek itp., przekładanie i nadziewanie róznymi masami, ocen organoleptyczna poszczególnych faz procesu technologicznego, zapobieganie powstawania wad i odstępstw od norm jakościowych przy produkcji ciast i ciastek, regulowanie maszyn i urządzeń w zakresieutrzymania poszczególnych faz produkcji technologicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Pomocnik cukiernika

wykonuje pod nadzorem cukiernika czynności produkcyjno-technologiczne zwązane z wypiekiem ciast i ciastek o różnych gramaturach i kształtach przekładanych nadzieniami oraz obciąganych różnego...

pomoc przy wypieku ciast, mieszanie składników, wyrabianie ciasta, porcjowanie, dekorowanie ciasta, przekładanie masą i sortowanie wyrobów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...