Praca: Bufetowa

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Bufetowa
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0887
OBOWIĄZKI:
bufetowa, wydawanie posiłków, obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej.Równoważny system czasu pracy, 2 zmiany (7.00-15.00, 10.00-18.00, sobota 7.00-15.00).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe, umiejętność sprzedaży, dobry kontakt z klientem, komunikatywność, mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej, doświadczenie zawodowe z kontakcie z klientem, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (możliwość przyuczenia)

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pracownik gastronomii

- praca w kuchni, wydawanie produktów spożywczych,- wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych,- posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami...

Pracownik restauracji - obsługa ekspresu

przygotowywanie napojów gorących (kawy, herbaty), spienianie mleka*praca w równoważnym systemie czasu pracy w godzinach pracy restauracji tj. 06:00-24:00/24:00-06:00. Wymagania konieczne:...

Pracownik restauracji - obsługa grilla

smażenie na grillu mięsa wołowego, wieprzowego i jaj*praca w równoważnym systemie czasu pracy w godzinach pracy restauracji tj. 06:00-24:00/24:00-06:00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak...