Praca: Brygadzista

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Brygadzista
Miejsce pracy: Masłońskie
Numer: StPr/24/1074
OBOWIĄZKI:
W związku z rozbudową zakładu produkcyjnego w miejscowości Masłońskie (gm. Poraj) oraz budową drugiego zakładu w Częstochowie, firma recyklingowa Eco-World zatrudni na stanowisko: brygadzistaObowiązki:- nadzór nad procesem produkcji, przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż- monitorowanie wykonania planu produkcji, - weryfikowanie jakości sprzętu i materiałów,- kierowanie i organizacja pracy podległego zespołu, - przygotowanie raportów i sprawozdań wraz z administracja, - terminowe realizowanie zleceń produkcyjnych, - realizowanie zadań zleconych przez przełożonych, nadzór nad wykonaniem zadań powierzonych podwładnym.Od kwietnia 2025 r. praca na zakładzie zlokalizowanym w Częstochowie. Aktualne zatrudnienie niezbędne w celu przyuczenia do pracy na stanowisku.Mile widziani obywatele Ukrainy z komunikatywną znajomością języka polskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

min. średnie wykształcenie; wymagane doświadczenie minimum 3 lata na podobnym stanowisku; bardzo dobra organizacja pracy zarówno własnej jak i zespołu, gotowość do pracy w systemie zmianowym (cztery brygady).

Miejsce pracy:

Masłońskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 do 7 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lider sekcji w dziale elektrycznym

MIEJSCE PRACY: DELEGACJE NA TERENIE EUROPY Zakres obowiązków: zarządzanie i koordynację pracy podległego zespołu elektryków oraz wykonywanie prac elektrycznych, nadzór nad terminową...