Praca: Biomasażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Biomasażysta
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/24/0232
OBOWIĄZKI:
ZAKRES PODSTAWOWYCH OBOWIAZKÓW:- wykonywanie masażyDOTAKOWE PREMIE I BENEFITY:- firma zapewnia zakwaterowanie wraz z mediami (woda, prąd, ogrzewanie, wywóz nieczystości itd.)OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: umowa zlecenie od 01-05-2024 do 01-05-2027MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43-190 MikołówPRACA W DNIACH I GODZINACH: praca od poniedziałku do niedzieli oraz w dni wolne i święta w systemie jednozmianowym od 14:00 do 22:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: KURS MASAŻU

Wymagania inne:

umiejętność wykonywania masażu potwierdzoną stosownym dokumentem uprawniającym do jego wykonywania (kurs, szkoła itp.) uzyskanym w dowolnym kraju

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

- Wykonywanie masaży (balijski, tajski, gorącymi kamieniami) oraz zabiegów (shiatsu, refleksologia, aromaterapia) zgodnie ze sztuką. Utrzymywanie porządku i dbanie o miejsce pracy.- Miejsce...

Masażystka

wykonywanie masaży tajskich i balijskich , utrzymywanie porządku w spa Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie...

Masażystka

wykonywanie masaży , utrzymywanie porządku w spa Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący...