Praca: Barmanka - kelnerka

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Barmanka - kelnerka
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/24/0439
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie zamówień na miejscu oraz telefonicznie, obsługa klienta, imprez okolicznościowych, obsługa urządzeń elektrycznych, kasy fiskalnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Dobry kontakt z klientem, umiejętność obsługi urządzeń elektronicznych, kasy fiskalnej, terinali płatnicznych, drukarek.

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Barmanka

Sporządzanie i sprzedaż napojów, sprzedaż towarów z karty menu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: -

Barman

obsługa klienta, przygotowywanie dań i napojów, wydawanie dań i napojów, obsługa sali, utrzymywanie miejsca pracy w czystości, sprzątanie *praca w godzinach 8:00-16:00, 13:00-21:00 Wymagania...

Barman/kelner

Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: