Praca: Asystent / Specjalista ds. sprzedaży

Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze Sp. z o.o. poszukuje pracownika zajmującego się pracą biurową w dziale sprzedaży. Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze Sp. z o.o. to firma o stabilnej pozycji na rynku, która od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą i dystrybucją maszyn dla przemysłu piekarniczego i cukierniczego. Do naszych Klientów należą zarówno małe lokalne piekarnie jak i firmy o zasięgu ogólnopolskim, zaopatrujące sieci handlowe i produkujące na eksport. CREAM oferuje o wiele więcej niż samo wyposażenie: preferencyjne warunki leasingu, serwis 24/7 oraz szkolenia dla personelu i know-how wspomagający rozwój biznesu.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko:
Asystent / Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Katowice
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • prowadzenie dokumentacji dotyczących kontraktów oraz ich archiwizację
  • obsługę spraw administracyjno-biurowych w zakresie realizowanych projektów
  • utrzymywanie kontaktów z klientami oraz dostawcami
  • sporządzanie zamówień maszyn i urządzeń u dostawców zagranicznych
  • przygotowywanie ofert handlowych dla klientów
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • znajomość podstawowych pojęć handlowych
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie wyższe
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie
Oferujemy:
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Kolejowej 17 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Kolejowej 17 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Specjalista ds. Sprzedaży z j. angielskim

Zakres obowiązków: Obsługa i utrzymywanie stałych relacji z dotychczasowymi klientami handlowymi firmy (branża opakowaniowa), Skuteczne pozyskiwanie klientów handlowych, Efektywna realizacja...

Specjalista ds. sprzedaży

Będziesz odpowiedzialny/a za: realizacj ę założonych celów sprzedażowych; obsługę stałych klientów ; nawiązywanie relacji z nowymi klientami; realizację planów sprzedażowych;...

Konsultant Finansowy

Jeżeli myślisz o zmianie branży lub szukasz dodatkowego źródła dochodu, a ponadto posiadasz wysoki poziom samodyscypliny, jesteś ambitny i komunikatywny – porozmawiaj z nami o możliwości...