Praca: Asystent projektanta

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Asystent projektanta
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0792
OBOWIĄZKI:
praca biurowa, wykonywanie projektów architektonicznych, głównie rysunków technicznych oraz sporządzanie zestawień produktów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: architekt

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe - kierunkowe; bardzo dobra znajomośc programu ArchiCad

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 384 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Asystent architekta

sporządzanie koncepcji architektonicznych, inwentaryzacji, wizualizacji 3D. Wymagania inne: osoba powyżej 30r. ż., wykształcenie wyższe, praktyka przy inwentaryzacjach budynków, bardzo dobra...

Asystent Projektanta Branży Mostowej

OPIS STANOWISKA udział w projektowaniu obiektów inżynierskich na każdym szczeblu realizacji inwestycji (Projekty Budowlane, Projekty Wykonawcze, Projekty Technologiczne) udział w prowadzeniu...