Praca: Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Kozy
Numer: StPr/ALHA/24/0818
OBOWIĄZKI:
pomoganie dzieciom w spożywaniu pisiłków, w czynnościach higienicznych, w ubieraniu i rozbieraniu, porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych, wspieranie dzieci i opieka nad nimi podczas zabaw na powietrzu, wycieczek oraz spacerów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

zaświadczenie o niekaralności, mile widziana książeczka sanepidowska, wysoki poziom empatii, punktualność, praca z dziećmi niepełnosprawnymi

Miejsce pracy:

Kozy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Asystent nauczyciela przedszkola (staż)

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wymagania inne:

Nauczyciel / Korepetytor przedmiotów szkolnych

ZATRUDNIMY ABSOLWENTÓW I STUDENTÓW DO PROWADZENIA LEKCJI I KOREPETYCJI Z PRZEDMIOTÓW matematyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, historia i WOS, muzyka i wiele innych NA NOWY ROK SZKOLNY...

Nauczyciel języka polskiego

- prowadzenie zajęć języka polskiego w wyznaczonej klasie,- realizowanie zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych,- dbanie o bezpieczeństwo uczniów w czasie zajęć szkolnych,-...