Praca: Asystent nauczyciela przedszkola (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Asystent nauczyciela przedszkola (staż)
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/1002
OBOWIĄZKI:
osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Nauczyciel / Korepetytor przedmiotów szkolnych

ZATRUDNIMY ABSOLWENTÓW I STUDENTÓW DO PROWADZENIA LEKCJI I KOREPETYCJI Z PRZEDMIOTÓW matematyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, historia i WOS, muzyka i wiele innych NA NOWY ROK SZKOLNY...

Nauczyciel języka polskiego

- prowadzenie zajęć języka polskiego w wyznaczonej klasie,- realizowanie zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych,- dbanie o bezpieczeństwo uczniów w czasie zajęć szkolnych,-...