Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/24/1255
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe. Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju. Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym. Sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami. Wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów. Przygotowywanie korespondencji z kontrahentami, urzędami i bankami. Przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji księgowej. Pomoc w innych bieżących pracach biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: dobra znajomość obsługi komputera
Uprawnienia: dokładność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Młodszy asystent

szkolenie z zakresu BHP, zapoznanie się z regulaminem pracy i regulaminem organizacyjnym PSSE Tychy, zapoznanie się z aktami prawnymi, procedurami, instrukcjami, systemem zarządzania; zapoznanie...

przyjmowanie i segregowanie dokumentów, weryfikacja dokumentów, wprowadzanie dowodów księgowych do systemu finansowo-księgowego; zapozananie z dokumentacją kadrową, zapoznanie z zasadami...