Praca: Asystent architekta

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Asystent architekta
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0438
OBOWIĄZKI:
wsparcie architektów w procesie projektowania i realizacji projektów: zbieranie danych, przygotowanie analiz dot. lokalizacji, kontekstu urbanistycznego, uwarunkowań lokalnych dla planowanych inwestycji, przerpowadzanie wizji lokalnych, inwentaryzacji, sporządzanie na ich podstawie dokumentacji projektowej stanu istniejącego, pomoc w opracowaniu koncepcji architektonicznych i rozwiązań projektowych, tworzenie modeli trójwymiarowych budynków i innych struktur np. makiet i z wykorzystaniem oprogramowania (archicad), wizualizacja projektów w formie renderów, animacji, przygotowanie plansz, materiałów graficznych na potrzeby prezentacji projektów dla klientów, tworzenie rysunków technicznych i schematów (rzutów, przekrojów, elewacji, detali konstrukcyjnych) z wykorzystaniem oprogramowania archicad, wsparcie architektów w komunikacji z klientami, wykonawcami oraz innymi interesariuszami projektu,uczestniczenie w spotkaniach, sporządzanie notatek z tych spotkań, pomoc w przygotowaniu dokumentów potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę, asystowanie podczas nadzoru budowlanego, wizyt na placu budowy i inspekcji, dokumentowanie spotkań wizyt oraz innych ważnych wydarzeń zw. z realizacją projektów, nagrywanie filmów, robienie zdjęć postępów budowy, które mogą być udostępniane klientom i zespołowi projektowemu, tworzenie materiałów promocyjnych do mediów społecznościowych, zadania administracyjne i organizacyjne biura: przyjmowanie,rejestrowanie i archiwizacja korespondencji (papierowej i elektronicznej), przygotowanie i redagowanie dokumentów, raportów, prezentacji oraz korespondencji biznesowej, zarządzanie dokumentacją firmową, dbanie o jej aktualność oraz przechowywanie zgodnie z przyjętymi standardami, obsługa telefoniczna biura, przekazywanie informacji, łączenie rozmów telefonicznych, uczestnictwo w przygotowaniu i organizacji wydarzeń firmowych, szkoleń i konferencji, przyjmowanie gości i organizowanie spotkań biznesowych, zarządzanie kalendarzem spotkań oraz rezerwacja sal konferencyjnych, korzystanie z systemów zarządzania dokumentacją, programów do obsługi poczty elektronicznej oraz innych narzędzi IT wspierających funkcjonowanie biura.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Uprawnienia: szybkie uczenie się
Uprawnienia: kultura osobista
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: profesjonalizm
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Młodszy asystent

szkolenie z zakresu BHP, zapoznanie się z regulaminem pracy i regulaminem organizacyjnym PSSE Tychy, zapoznanie się z aktami prawnymi, procedurami, instrukcjami, systemem zarządzania; zapoznanie...

Asystent do spraw księgowości

Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe. Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju. Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym. Sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych...

przyjmowanie i segregowanie dokumentów, weryfikacja dokumentów, wprowadzanie dowodów księgowych do systemu finansowo-księgowego; zapozananie z dokumentacją kadrową, zapoznanie z zasadami...