Praca: Asystent architekta

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Asystent architekta
Miejsce pracy: Wisła Wielka
Numer: StPr/20/0311
OBOWIĄZKI:
sporządzanie koncepcji architektonicznych, inwentaryzacji, wizualizacji 3D.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

osoba powyżej 30r. ż., wykształcenie wyższe, praktyka przy inwentaryzacjach budynków, bardzo dobra znajomość ARCHICAD, j. angielski w stopniu podstawowym.

Miejsce pracy:

Wisła Wielka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Młodszy asystent (staż)

w załączniku Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne Uprawnienia: komputer - obsługa Wymagania inne: wykształcenie wyższe (kierunek chemia, ochrona środowiska),...

Asystent/ka spedytora

wprowadzanie danych do systemu operacyjnego TMS, weryfikacja i monitorowanie operacji transportowych, przygotowanie i weryfikacja dokumentów transportowych, kontakt z klientami w zakresie realizacji...

Asystent księgowości

obsługa poczty, obsługa dokumentów i pism księgowych, praca w godzinach 8.00-16.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: znajomość obsługi Microsoft...