Praca: Technolog konstrukcji

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Technolog konstrukcji
Miejsce pracy: Ogrodzieniec
Numer: StPr/21/0025
OBOWIĄZKI:
Projektowanie urządzeń. Praca w godz. 06.00-14.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: projektowanie urządzeń
Uprawnienia: Projektowanie AutoCad

Miejsce pracy:

Ogrodzieniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Pracownik budowlany

praca na terenie Żor Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Sprzątaczka

sprzątanie pomieszczeń biurowych i bloków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Pracownik gospodarczy

Prace porządkowe na terenie i wokół firmy. Wydawanie towaru z magazynu. Umowa zlecenie na okres 1 miesiąca, następnie umowa o pracę. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00....