Praca: Szwaczka maszynowa do przyuczenia

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Szwaczka maszynowa do przyuczenia
Miejsce pracy: Myszków
Numer: StPr/24/0143
OBOWIĄZKI:
Praca na owerloku i stebnówce
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: chęć do pracy

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: umiejętność szycia na owerloku
Uprawnienia: umiejętność szycia na stebnówce

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Myszków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Szwaczka maszynowa

szycie pościeli Wymagania konieczne: Uprawnienia: szycie lekkie Wymagania inne:

Szwaczka

Przygotowanie materiałów i narzędzi potrzebnych do szycia; Szycie oraz obszywanie poszczególnych elementów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: zdolności manualne...

Czynności związane z obsługą i nadzorowaniem maszyn, automatów szyjących do szycia pokrowców na meble i materace, wyrobów tekstylnych, wyrobów skórzanych z zachowaniem wymagań...