Praca: Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Stolarz
Miejsce pracy: Kowale
Numer: StPr/20/0262
OBOWIĄZKI:
obróbka drewna na maszynach stolarskich, cięcie listew drewnianych, montaż altan ogrodowych, domków narzędziowych, drewutni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Kowale


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 650 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Stolarz

Jak będzie wyglądał Twój dzień pracy?Będziesz wykonywać określone czynności produkcyjne; w zależności od stanowiska mogą to być np. cięcie, obróbka i składanie elementów, okuwanie,...

Stolarz

wykonywanie konstrukcji drewnianychkomunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom A2)doświadczenie na ww. stanowiskuprawo jazdy kat. B

Stolarz meblowy do przuczenia

produkacja i montaż mebliWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodoweWymagania inne:mile widziane doświadczenie zawodowe