Praca: Starszy robotnik

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Starszy robotnik
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0748
OBOWIĄZKI:
Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy-Wykształcenie: zawodowe; doświadczenie zawodowe: 5-15 lat, badania epidemiologiczno-sanitarne, zakres obowiązków: utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach obiektu, wykonywanie prac poza budynkiem na placu zabaw, inne prace zlecone przez przełożonego, dwie zmiany w godz. 6.00-17.00; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Czyściciel pojazdów

sprawdzanie czy okna i drzwi w pojeździe są domknięte;wstępne spłukiwanie zabrudzeń z karoserii, szyb, kół i innych elementów zewnętrznych pojazdów ręcznie lub z użyciem myjki...

Pracownik gospodarczy

pracownik gospodarczy. W okresie zimowym również odśnieżanie.Miejsce pracy Zabrze.Mile widziana osoba z orzeczoną niepełnosprawnością (praca na umowę o pracę), osoba bez orzeczonej...

Pracownik zaplecza sportowego - staż

1. Obsługa kasy fiskalnej i inkasowanie należności za usługi świadczone przez OSiR.2. Obsługa centrali telefonicznej.3. Przyjmowanie rezerwacji na korty, kręgielnię.4. Wystawianie faktur.5....