Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Ślemień
Numer: StPr/24/0146
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z załączonym do wniosku z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ślemień

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Doradca Klienta / Sprzedawca Vistula

Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki. Dołącz do nas jeśli: łatwo...

Doradca / doradczyni klienta

Jakie zadania na Ciebie czekają? sprzedaż produktów i usług w swoim sektorze, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby klientów; realizacja i monitorowanie procesów zamówień klientów; dbanie...

Kasjer sprzedawca

sprzedaż biletów i artykułów spożywczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: