Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Sprzedawca
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
Numer: StPr/24/0325
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta. Obsługa kasy fiskalnej. Sprzedaż.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Miejsce pracy:

Wodzisław Śląski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Doradca ds. kluczowych klientów

Jakie zadania na Ciebie czekają? aktywne pozyskiwanie oraz utrzymywanie relacji z klientami sklepu; realizację indywidualnych celów sprzedażowych; dobór oferty produktowej dopasowanej do...

Sprzedawca

min. bezpośrednia obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o należytą ekspozycję towarów,dbanie o porządek w miejscu pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania...

Sprzedawca w sklepie zoologicznym

Praca przy obsłudze komputera, rozliczanie kasy po zakończonej zmianie, dbanie o gospodarkę magazynową sklepu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: uczciwość i...