Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Myszków
Numer: StPr/24/0203
OBOWIĄZKI:
Sprzedawca
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: kultura osobista

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Myszków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Doradca ds. kluczowych klientów

Jakie zadania na Ciebie czekają? aktywne pozyskiwanie oraz utrzymywanie relacji z klientami sklepu; realizację indywidualnych celów sprzedażowych; dobór oferty produktowej dopasowanej do...

Sprzedawca

min. bezpośrednia obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o należytą ekspozycję towarów,dbanie o porządek w miejscu pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania...

Sprzedawca w sklepie zoologicznym

Praca przy obsłudze komputera, rozliczanie kasy po zakończonej zmianie, dbanie o gospodarkę magazynową sklepu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: uczciwość i...