Praca: Sprzedawca w branży przemysłowej

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Sprzedawca w branży przemysłowej
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0200
OBOWIĄZKI:
przygotowanie oferty handlowej i doradzanie klientom, bezpośrednia sprzedaż towaru, prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych. Przyjmowanie realizacji zwrotów towarów. Obsługa urządzeń fiskalnych. Praca w godz. 10-18
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie minimalne podstawowe

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Doradca Klienta / Sprzedawca Vistula

Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki. Dołącz do nas jeśli: łatwo...

Doradca / doradczyni klienta

Jakie zadania na Ciebie czekają? sprzedaż produktów i usług w swoim sektorze, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby klientów; realizacja i monitorowanie procesów zamówień klientów; dbanie...

Kasjer sprzedawca

sprzedaż biletów i artykułów spożywczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: