Praca: Specjalista/specjalistka do spraw sprzedaży i eksportu

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Specjalista/specjalistka do spraw sprzedaży i eksportu
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/24/0546
OBOWIĄZKI:
Opieka nad bieżącymi klientami, w tym przygotowywanie ofert, wycen, oraz negocjacje cenowe.Wprowadzanie zamówień do systemu oraz koordynacja procesów produkcyjnych i logistycznych, aby zagwarantować terminową i kompletną dostawę.Udział w targach zagranicznych kilka razy w roku. Umowa o pracę na okres próbny- 3 miesiące. Godziny pracy: od 8:00 do 16:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: obsługa komputera Word, Exell

Wymagania inne:

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację oraz udział w rozmowach i targach.Co najmniej średnie wykształcenie oraz doświadczenie w obsłudze klienta lub w dziale handlowym.Umiejętność pracy w zespole dwuosobowym, dobra organizacja pracy, dokładność oraz zdolności negocjacyjne.Podstawowa obsługa komputera oraz znajomość Excela.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 do 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Konsultant Finansowy

Jeżeli myślisz o zmianie branży lub szukasz dodatkowego źródła dochodu, a ponadto posiadasz wysoki poziom samodyscypliny, jesteś ambitny i komunikatywny – porozmawiaj z nami o możliwości...

Specjalista ds. Sprzedaży z j. angielskim

Zakres obowiązków: Obsługa i utrzymywanie stałych relacji z dotychczasowymi klientami handlowymi firmy (branża opakowaniowa), Skuteczne pozyskiwanie klientów handlowych, Efektywna realizacja...