Praca: Specjalista ds. wykończenia wnętrz

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Specjalista ds. wykończenia wnętrz
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/24/0177
OBOWIĄZKI:
Roboty wyburzeniowe, przygotowawcze, kafelkowanie, zabudowy z płyt k-g, sufity napinane, prace instalacyjne wod-kan, elektryczne, hydrauliczne. Malowanie, układanie paneli i inne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: mile widziane prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Robotnik budowlany

Prace ogólnobudowlane - kopanie kanałów, układanie ażurów w zbiornikach retencyjnych , wyrównywanie terenu itp.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na czas...

Pracownik budowlany

noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie; wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań; mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i...

Wykształcenie dowolne. Doświadczenie mile widziane, chęci do pracy. Wykonywanie prac budowlanych murarsko tynkarskich na terenie Rybnika. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Wymagania konieczne:...