Praca: Specjalista ds. SEO content

Specjalista ds. SEO content
Miejsce pracy: Gliwice
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i zarządzanie treściami marketingowymi dla różnych kanałów,
  • Analiza trendów, efektywności marketingu, tworzenie KPI.
Wymagania:
  • Doświadczenie w marketingu treści, SEO oraz tworzeniu materiałów online,
  • Preferowane doświadczenie w architekturze/wnętrzarstwie,
  • Komunikatywna znajomość angielskiego,
  • Umiejętność obsługi Canva, programów do wideo np. AutoCap, oraz pakietu Office,
  • Interesowanie się trendami marketingowymi, dążenie do efektywności,
  • Motywacja do nauki i rozwoju, pozytywne podejście,
  • Skupienie na rozwiązaniach, odwaga w przezwyciężaniu wyzwań, zdolność do pracy pod presją,
  • Umiejętność pracy zespołowej.
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • Pracę w trybie hybrydowym,
  • Pakiet socjalny,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet sportowy,
  • Ubezpieczenie grupowe.

Specjalista / Specjalistka ds. Content Marketingu

Zakres obowiązków: tworzenie contentu na potrzeby stron internetowych, bloga, artykułów prowadzenie portali społecznościowych firmy monitorowanie obecności firmy w portalach zewnętrznych...

Jeżeli posiadasz: Do ś w iadczenie w Content marketingu, pisaniu treści SEO i przygotowywaniu materiałów marketingowych online, Mile w idziane do ś w iadczenie w branży...