Praca: Sortowacz złomu, operator maszyny przeładunkowej JCB

Ogłoszenie numer: 3842205, z dnia 2020-11-09

AMS Metal Sp. z o.o. jest firmą rodzinną zajmującą się recyklingiem metali nieżelaznych od ponad 23 lat. Działamy na rynku polskim i międzynarodowym. Firma systematycznie rozwija się i poszerza zakres swojej działalności. Oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na nowoczesne technologie w branży recyklingu. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko

Sortowacz złomu, operator maszyny przeładunkowej JCB

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyny przeładunkowej JCB
  • Bieżąca kontrola stanu technicznego i konserwacja eksploatowanego sprzętu,
  • Załadunek złomu AL do brykieciarek i paczkarek hydraulicznych,
  • Transport surowców i wyrobów gotowych na miejsce składowania,
  • Zabezpieczenie wsadu dla potrzeb linii do przerobu puszek aluminiowych
  • Wykonywanie prac porządkowych na terenie zakładu

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 12 miesięcy
  • Uprawnienia do obsługi maszyn kategorii IWJO – wózki jezdniowe podnośnikowe specjalizowane ze zmiennym wysięgiem
  • Wykształcenie zawodowe
  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyniku,
  • umowa o pracę na pełny etat,
  • praca od poniedziałku do piątku