Praca: Ślusarz

Ślusarz
Miejsce pracy: Częstochowa
Twoje zadania:
  • Wykonywanie przeglądów, konserwacja i naprawy maszyn/urządzeń.
  • Montaż/demontaż podzespołów, wymiana elementów, naprawy warsztatowe.
  • Zapewnienie ciągłości działania maszyn i infrastruktury produkcyjnej.
  • Diagnozowanie i naprawa usterek, rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Prace ślusarskie, spawalnicze, naprawy hydrauliki.
  • Zgłaszanie potrzeb na części zamienne.
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
Od Ciebie oczekujemy:
  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Doświadczenia w konserwacji/naprawie maszyn.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Przygotowanie urządzeń do remontów i wdrażanie po nich.
  • Znajomość budowy maszyn.
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
  • Samodzielność, gotowość do pracy zmianowej, umiejętność pracy w zespole.
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Nagrody.
  • Pakiet socjalny.
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.
  • Szkolenia zawodowe i rozwojowe.
  • Posiłki w okresie zimowym.
  • Współpraca z ekspertami i menedżerami.

Pomocnik ślusarza

obróbka mechaniczna elementów metalowych Wymagania inne: wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe, podstawowa znajomość j. angielskiego

Ślusarz Remontowy

wykonywanie przeglądów, czynności konserwacyjnych oraz naprawianie maszyn i urządzeń we współpracy z działem produkcji i utrzymania ruchu, montaż i demontaż podzespołów mechanicznych,...

Ślusarz montażowy

Realizowanie zadań powierzonych przez bezpośredniego przełożonego; Stosowanie się do wewnętrznych procedur montażowych; Dbałość o powierzony majątek i sprzęt oraz utrzymanie ich w...