Praca: Serwisant Zabudów Pojazdów Komunalnych - specjalność Elektryk

Jesteśmy europejskim liderem w konstrukcji i budowie innowacyjnych zabudów do pojazdów komunalnych. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko serwisanta.
Dołącz do zespołu największego serwisu zabudów pojazdów komunalnych w Polsce.
Serwisant Zabudów Pojazdów Komunalnych - specjalność Elektryk
Miejsce pracy: Chorzów
Zakres Twoich obowiązków:
  • wykonywanie napraw i przeglądów serwisowych zabudów pojazdów komunalnych (śmieciarek i zamiatarek).
Czego od Ciebie oczekujemy:
  • umiejętności diagnozowania oraz naprawiania układów elektrycznych maszyn lub pojazdów
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • gotowości do pracy w godzinach 6:00-14:00 oraz 9:00-16:00
  • sumienności, dokładności, umiejętności pracy zespołowej
Mile widziane są:
  • doświadczenia w naprawianiu zabudów pojazdów komunalnych, samochodów, maszyn budowlanych, wózków widłowych lub maszyn rolniczych
  • umiejętności wgrywania oprogramowania i kalibracji parametrów maszyn
  • wiedza z zakresu hydrauliki siłowej
Możemy Ci zaoferować:
  • wynagrodzenie pomiędzy 6600 – 8000 zł brutto uzależnione od doświadczenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i na pełny etat
  • możliwość awansu
  • dofinansowanie do wczasów
  • zapomogę świąteczną
  • dofinansowanie karty Multisport
  • podstawową opiekę medyczną
  • dofinansowanie do wyższych pakietów medycznych
  • możliwość udziału w inicjatywach sportowych lub kulturalnych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Tak pracujemy w tym dziale:

Nasz zespół serwisowy w Chorzowie liczy 21 osób, z czego w warsztacie pracuje 10 serwisantów.
Podczas wdrożenia do pracy możesz liczyć na wsparcie doświadczonych współpracowników.

Uczestniczymy w szkoleniach technicznych i produktowych. Rozwijamy umiejętności w dziedzinie elektryki, hydrauliki siłowej i mechaniki.

Mamy dostęp do dokumentacji technicznej oraz możliwość konsultacji z inżynierami odpowiedzialnymi za konstrukcję zabudów.

Pracujemy na dobrze wyposażonych stanowiskach.

Mamy zapewnioną odzież i środki ochronne zgodnie z najwyższymi standardami BHP.

Do przesyłanych dokumentów należy dołączyć klauzule o ochronie danych osobowych.

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zoeller Tech Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Administratorem danych jest Zoeller Tech Sp. z o.o. z siedzibą w Rekowo Górne 84-123, Nowa 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Specjalista do spraw regeneracji baterii samochodów hybrydowych

Diagnoza, pomiary, obsługa urządzeń regeneracyjnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne: Zdolności manualne.Praca do przyuczenia przez pracodawcę.

Serwisant Działu Reklamacji

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Dokonywanie oględzin, wymiany oraz naprawy zakupionych mebli, również w domu Klienta zgodnie z procedurą reklamacji; Sporządzanie...

Serwisant

Główne obowiązki: montaż urządzeń do oczyszczania wody obsługa serwisowa przydzielonych klientów naprawy gwarancyjne Oczekiwania: własny samochód telefon