Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Łękawica
Numer: StPr/24/0253
OBOWIĄZKI:
prace porządkowe,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łękawica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Pracownik fizyczny

Zakładanie i pielęgnacja terenów zielonych, grabienie Wykonywanie nasadzeń drzew i krzewów Uczciwe i sumienne wykonywanie obowiązków Prace porządkowe na budowie Rzetelności, komunikatywności...

Czyściciel pojazdów

sprawdzanie czy okna i drzwi w pojeździe są domknięte;wstępne spłukiwanie zabrudzeń z karoserii, szyb, kół i innych elementów zewnętrznych pojazdów ręcznie lub z użyciem myjki...

Pracownik zaplecza sportowego - staż

1. Obsługa kasy fiskalnej i inkasowanie należności za usługi świadczone przez OSiR.2. Obsługa centrali telefonicznej.3. Przyjmowanie rezerwacji na korty, kręgielnię.4. Wystawianie faktur.5....