Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Radzionków
Numer: StPr/24/0409
OBOWIĄZKI:
Dbanie o porządek, estetyczny wygląd terenów MOSIR, proste prace rementowe;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Oferta stażu przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 55 roku życia;

Miejsce pracy:

Radzionków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Pracownik fizyczny

Zakładanie i pielęgnacja terenów zielonych, grabienie Wykonywanie nasadzeń drzew i krzewów Uczciwe i sumienne wykonywanie obowiązków Prace porządkowe na budowie Rzetelności, komunikatywności...

Maszynowe mycie posadzek, wynoszenie śmieci, zamiatanie terenów przyległych, sprzątanie pomieszczeń socjalnych, mycie łaźni pracowniczychOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE...

Produkcja wyrobów mięsa wieprzowego, opieka nad zwierzętami, prace porządkowe. Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie, 40 godzin tygodniowo. Praca od poniedziałku do piątku na jedną zmianę w...