Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Koniecpol
Numer: StPr/24/0572
OBOWIĄZKI:
Utrzymywanie czystości i porządku w budynku Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol. Prace zlecone przez przełożonych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Koniecpol

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

- utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku oraz w jego otoczeniu, - obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy, wykonywanie prostych prac naprawczych...

Pracownik gospodarczy

drobne naprawy na terenie szpitala, drobne roboty remontowe, prace porządkowe w obrębię terenu szpitala (koszenie trawy, dbałość o teren zielony, w okresie zimowym odśnieżanie) Wymagania...

Pracownik dołowy niewykwalifikowany

Wykształcenie dowolne. Wykonywanie robót górniczych pod ziemią na terenie KWK Budryk, Ornontowice. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania...