Praca: Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Referent
Miejsce pracy: Żywiec
Numer: StPr/24/0171
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z załączonym do wniosku z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żywiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Referent

Warunki pracy Obsługa komputera powyżej 4 godz. Praca przy monitorze ekranowym , narzędzia pracy – komputer . Stanowisko pracy znajduje się w budynku trzykondygnacyjnym z windą. Budynek nie...

Referent

Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe. Realizacja zadań w zakresie refundacji zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przyjmowanie, weryfikacja wniosków o zawarcie refundacji pod względem...

Referent prawny

Warunki pracy praca administracyjno-biurowa z dużą ilością dokumentów, pod presją czasu, polegająca m.in. na bezpośredniej i telefonicznej obsłudze interesantów i obsłudze monitora...