Praca: Pracownik Utrzymania Czystości

Pracownik Utrzymania Czystości
Miejsce pracy: Kleszczów (pow. gliwicki, gm. Rudziniec), k. Gliwic
Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Miejscowość: Kleszczów

Poniedziałek – piątek

To oferujemy:
  • Umowa zlecenie, po okresie próbnym umowa o prace,
  • Praca od poniedziałku do piątku,
  • Praca 3 zmianowa (6-14, 14-22, 22-06),
  • Dodatek nocny, premie za zaangażowanie,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Twoje zadania:
  • Zamiatanie, odkurzanie,
  • Zmywanie podłóg,
  • Dbanie o porządek na terenie obiektu,
  • Inne prace porządkowe.
Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Dokładności i sumienności.
Oferta pracy skierowana jest również dla osób niepełnosprawnych, jeśli uznają, że praca fizyczna nie pogorszy ich stanu zdrowia.

Pracownik sprzątający

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym: Sprzątanie kuchni i toalet Odkurzanie wykładzin Mycie ekspresów Codzienne opróżnianie koszy Wymagania: Dokładność i...

Sprzątaczka

Zakres obowiązków: utrzymanie czystości: hal produkcyjnych, pomieszczeń biurowych oraz socjalnych Wymagania: dokładność i sumienność sprawność fizyczna gotowość do pracy w godzinach...

Sprzątacz/ka

Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń. Właściwe i oszczędne używanie powierzonego sprzętu i środków potrzebnych do utrzymania czystości. Zgłaszanie...