Praca: Pracownik produkcji

CZEKAMET PL prowadzi działalność produkcyjną i usługową w zakresie przetwarzania blach oraz rur. Głównym rynkiem zbytu jest branża motoryzacyjna. Doświadczona, wykwalifikowana kadra i posiadany park maszynowy pozwalają zapewnić odbiorcy produkt o najwyższej jakości.

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Czekanów
Opis stanowiska:
  • praca przy produkcji części metalowych dla branży automotive.
  • produkcja detali zgodnie z bieżącymi zamówieniami i rysunkami technicznymi.
  • kontrola jakościowa wytwarzanych wyrobów.
Wymagania:
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi maszyn ręcznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, samodzielność, i zaangażowanie w pracę,
  • mile widziane doświadczenie w produkcji części metalowych,
  • dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • długofalową współpracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość rozwoju, szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • narzędzia potrzebne do wykonywanej pracy.

Zadania: Montaż elementów okuć do okien, drzwi i systemów przesuwnych Praca manualna, w dużej mierze siedząca Przestrzeganie przepisów BHP obowiązujących w miejscu pracy Wymagania: Nie...

Aplikuj do nas jeśli: masz doświadczenie w pracy na produkcji o podobnej specyfice; jesteś sprawny/a manualnie ; jesteś dokładny/a i precyzyjny/a w wykonywaniu obowiązków ; jesteś osobą...

Zakres obowiązków: prace przy produkcji skrzyń drewnianych oraz pakowanie eksportowe, obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o standardy jakościowe produkowanych wyrobów, dbanie o czystość i...