Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Pszów
Numer: StPr/24/0624
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie min. zawodowe. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Murowanie, zbrojenie, betonowanie. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Pomocniczy pracownik budowlany

noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie;wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań;mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i...

Pracownik budowlany

noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie; wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań; mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i...

Robotnik budowlany

wykonywanie robót budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: możliwość przyuczenia do zawoduOferta w ramach Funduszu Pracy, skierowana do osób bezrobotnych...