Praca: Pracownik logistyki - Operator wózków widłowych

Pracownik logistyki - Operator wózków widłowych
Miejsce pracy: Gliwice
Zakres obowiązków:
  • Dostarczanie na produkcję komponentów  i opakowań
  • Odbiór opakowań wielokrotnego użytku i materiałów z obszaru produkcji
  • Przyjmowanie na magazyn komponentów i opakowań, zgodnie z instrukcją
  • Przygotowanie wysyłek
Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez KIRCHHOFF Polska
  • Atrakcyjny pakiet premii (miesięczna premia za wynik, absencyjno – stażowa, adaptacyjna, roczna)
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym świadczenia świąteczne, wakacyjne, dofinansowanie do stołówki pracowniczej, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy

Pracownik Transportu Wewnętrznego / Logistyk Wewnętrzny

Zakres obowiązków: Rozładunek dostaw, rozkładanie towaru, Transport wewnętrzny towarów, Kompletowanie towarów zgodnie z zapotrzebowaniem na stanowiska, Przygotowywanie towaru do produkcji,...

Magazynier

Jeżeli posiadasz: Uprawnienia na wózki widłowe UDT, Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane), Gotować do pracy w systemie 3-zmianowym, Umiejętność...

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Kierowca oparator wózków jezdniowych(widłowych) Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Wymagania inne: wymagany kurs z...