Praca: Pracownik ds. obsługi klienta - dział sprzedaży

Firma Martin to największy importer piwa w Polsce. Od roku 1993 sprowadzamy oraz dystrybuujemy piwa renomowanych browarów. Staramy się wybierać wyłącznie produkty najwyższej jakości, dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi. Nasi partnerzy to Budweiser Budvar, Bernard, Krusovice, Estrella Damm, Bavaria, Erdinger i wiele, wiele innych marek!

Jeśli nie masz doświadczenia, ale czujesz, że podołasz. Piwa to twój świat. Napisz nam, dlaczego chcesz u nas pracować ?
Pracownik ds. obsługi klienta - dział sprzedaży
Miejsce pracy: Zawiercie, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 95
Opis stanowiska
  • kompleksowa obsługa klientów, również bezpośrednia
  • wprowadzaniem danych klientów i ich zamówień do systemu
  • wystawianiem faktur oraz innych dokumentów rozliczeniowych
  • koordynacja działań związanych z zamówieniami
  • tworzenie raportów i statystyk
Wymagania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość obsługi komputera i podstawowych programów, w tym pakiet Office.
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość branży piwnej - mile widziane.
Oferujemy
  • samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie, o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia
  • przyjazną atmosferę w biurze
  • niezbędne narzędzia pracy

Care Coordinator - Customer Service Representative

Key responsibilities: Provide exceptional customer service to clients and customers by answering their questions, addressing their concerns, and resolving any issues they may have via phone and email....

Customer support specialist with German and English

The role: Respond to and resolve a wide variety of consumer queries by phone, chat or email; Taking control of situations and thinking on your feet to make smart decisions in order to resolve up to...

Customer Care Specialist with Dutch

As a Consumer Service Representative you will: Respond to and resolve a wide variety of consumer queries by phone and e-mail; Provide friendly and efficient customer service support in Dutch...