Praca: Pracownik biurowy/stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Pracownik biurowy/stażysta
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/0808
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu. Wymagane wykształcenie średnie lub średnie branżowe oraz zdany egzamin maturalny. Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych, sporządzanie pism, protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, przygotowanie dokumentów archiwum zakładowego, obsługa programów komputerowych stosowanych w wymiarze sprawiedliwości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Pracownik biurowy

- obsługa komputera i urządzeń biurowych, segregowanie dokumentów z zakresu księgowości, kadr oraz projektów współfinansowanych z dotacji, wprowadzanie do komputera informacji finansowych z...

Pracownik biurowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie branżowe...

Technik prac biurowych

Technik prac biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe,...