Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Lelów
Numer: StPr/24/0336
OBOWIĄZKI:
wg programu stażustaż w godz: 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

sumienność, uczciwość

Miejsce pracy:

Lelów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Referent ds. administracyjno biurowych

Opis stanowiska: obsługa komputera/obsługa dedykowanego programu komputerowego, mile widziana znajomość przepisów podatkowych/nie konieczna, współpraca z ludźmi, praca 5 dni w tygodniu....

Pracownik administracyjno-biurowy

skanowanie, digitalizacja dokumentacji, bieżące wsparcie pracowników Wydziałów, obsługa urządzeń biurowych, sporządzanie projektów pism, wykonywanie czynności kancelaryjnych (rozdzielanie...

Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: