Praca: Pomocnik stolarza montażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pomocnik stolarza montażysta
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/19/1829
OBOWIĄZKI:
Montaż, renowacja stolarki okiennej i drzwiowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe/ średnie, uprawnienia; prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Tychy


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

2 500 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Stolarz

Jak będzie wyglądał Twój dzień pracy?Będziesz wykonywać określone czynności produkcyjne; w zależności od stanowiska mogą to być np. cięcie, obróbka i składanie elementów, okuwanie,...

Stolarz

wykonywanie konstrukcji drewnianychkomunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom A2)doświadczenie na ww. stanowiskuprawo jazdy kat. B

Stolarz meblowy do przuczenia

produkacja i montaż mebliWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodoweWymagania inne:mile widziane doświadczenie zawodowe