Praca: Pomocnik spawacza

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Pomocnik spawacza
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/24/0217
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie podzespołów konstrukcji do spawania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: uprawnienia spawacza MIG/ MAG

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Spawacz

łączenie elementów metalowych, spawanie.Prraca na umowę o pracę lub umowę zlecenie. Wymagania konieczne: Zawód: Spawacz Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:...

Spawacz mag 135

Spawanie kgotowych elementów do wagonów pociągowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: uprawnienia UDT na obsługę palnika Uprawnienia: doświadczenie zawodowe w...

Spawacz

Spawanie elektrodą w otulinie, spawanie tradycyjne małych metalowych detali* praca w systemie 1-zmianowym: 06:00-14:00 od pon. do pt. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...