Praca: Pomocnik piekarza

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pomocnik piekarza
Miejsce pracy: Siewierz
Numer: StPr/21/0592
OBOWIĄZKI:
Praca związana z produkcją pieczywa. Obsługa pod nadzorem maszyn i urządzeń oraz aparatur do produkcji wyrobów piekarskich. Praca na dwie zmiany w godzinach 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

- nie wymagane kwalifikacje- badania sanepidowskie (będą zrobione po zatrudnieniu kandydata)- Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30+ zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie

Miejsce pracy:

Siewierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Piekarz / Ciastkarz (k/m)

Opis stanowiska: Praca przy produkcji wyrobów ciastkarskich, Praca zmianowa (również nocna). Wymagania: Wykształcenie zawodowe (piekarz, ciastkarz, cukiernik, kucharz), Mile widziane...

prace pomocnicze przy wypieku pieczywa itp., obsługa maszyn i urzędzeń piekarniczych pod nadzorem, rozkładanie i załadunek towaru, Wymagania inne: wymagana chęć do pracy