Praca: Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/0697
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: gimnazjalne
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

praca na powietrzu, nie wskazano warunków uciążliwych

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

prace agrotechniczne, pielęgnacyjne w ogrodzie i w sadzie na terenie całego gospodarstwa, przygotowanie gruntu do nasadzeń, cięcie, prześwietlanie drzew i krzewów, porządkowanie terenu wokół...

pielęgnacja terenów zieleni miejskiej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

pielegnacja terenów zieleni miejskiej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: