Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/20/0060
OBOWIĄZKI:
- Zmywanie naczyń oraz sprzętu gastronomicznego,- Pomoc w obróbce produktów,- Pomoc w produkcji naleśników i pierogów,- Utrzymanie czystośći na zapleczu kuchennym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej