Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/24/0787
OBOWIĄZKI:
Pomoc w przygotowywaniu sushi - rozdrabnianie warzyw, owoców i innych surowców, zmywanie i sprzątanie kuchni, przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów sanitarnych, obróbka wstępna warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie), obróbka mięsa i ryb, pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków.Praca na terenie Auchan w Bielsku-Białej, poprzedzona 2-3 tygodniowym szkoleniem w Hana Group Polska w Warszawie. Proponowane wynagrodzenie brutto 27.70 PLN/godz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

książeczka do celów sanitarno-epiemiologicznych, gotowość do pracy zmianowej w godzinach pomiędzy: 8-16; 14-22 od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe (wg grafików). Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Pomoc Kuchenna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Pomoc w kuchni – wykonywanie poleceń Szefa Kuchni Pomoc w przygotowywaniu potraw, m. innymi przygotowywanie surówek, sałatek, dań ciepłych, kanapek Prace porządkowe w...

prace pomocnicze w kuchni Wymagania konieczne: Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wymagania inne: mile widziane doświadczenie

1)Pomoc w przygotowaniu posiłków2)Utrzymanie czystości pomieszczeń kuchennych i jadalni3)Organizacja zajęć kulinarnych z wychowankami4)Pomoc w przyjmowaniu towaru5)Pomoc w obieraniu...