Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0203
OBOWIĄZKI:
obieranie warzyw, utrzymanie czystości, przygotowanie dań,obróbka mięsa i ryb.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, chęć do pracy i nauki

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Pomoc kuchenna-kucharz

przygotowywanie potraw i dodatków, dbanie o stanowisko miejsca pracy, wydawanie posiłków, Zwracanie uwagi na higienę pracy i bezpieczeństwo. Praca w godz. 9-17 Wymagania konieczne:...

przygotowywanie i wydawanie posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

pomoc w przygotowaniu posiłków, pilnowanie czystości na stanowisku pracy, pakowanie posiłkówpraca w godzinach 12:00 - 18:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...