Praca: Operator maszyn i urządzeń w przemyśle przetwórczym

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Operator maszyn i urządzeń w przemyśle przetwórczym
Miejsce pracy: Kamienica Polska
Numer: StPr/24/0655
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

praca na hali produkcyjno-magazynowejpracodawca nie wskazał czynników szkodliwych i warunków uciążliwych

Miejsce pracy:

Kamienica Polska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Operator maszyn

sprawdzanie parametrów maszyn, sprawdzanie jakości wytworzonego produktu, skrawanie detali,wieszanie/zdejmowanie komponentów*praca w systemie 3-zmianowym 06:00-14:00, 14:00-22:00; 22:00-06:00...

Operator zgrzewarki punktowej

Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe, zgrzewanie elementów drucianych w całość (siatki), wyginanie ramek z drutu na gientarce, powlekanie osączarek proszkiem polietylenowym, zszywanie...

Operator zwyżki / Operator podnośnika koszowego

Opis stanowiska Czynności porządkowe, kontrolne i zdawczo odbiorcze względem użytkowanego pojazdu, Rzetelne wykonywanie czynności zleconych przez przełożonego, Zgłaszanie ewentualnych usterek,...