Praca: Monter szaf sterowniczych - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Monter szaf sterowniczych - staż
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/24/0495
OBOWIĄZKI:
Montaż szaf sterowniczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żory

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Monter sprzętu gospodarstwa domowego

montowanie podzespołów do kuchenek i piekarników, praca przy linii montażowej w pozycji stojącejPraca w systemie trzyzmianowym - 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00 - 6:00. Wymagania konieczne:...

Monter oznakowania

- montaż tabliczek, taśm samoprzylepnych na instalacjach przemyslowych, -montaż tablic, znaków, tabliczek na terenie zakładów produkcyjnych, -demontaż oznakowania (tablic, znaków, tabliczek),...

Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: brak przeciwskazań do pracy na wysokości