Praca: Monter ociepleń budynków

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Monter ociepleń budynków
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/21/0383
OBOWIĄZKI:
wykonywanie robót ociepleniowo-elewacyjnych, tynkowanie inne roboty budowlane.Praca na terenie Będzina, Sosnowca, Czeladzi. Praca na umowę o pracę lub umowę zlecenie (do wyboru) w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter ociepleń budynków (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, umiejętności budowlane, zdolność do pracy na wysokości, doświadczenie przy dociepleniach.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Monter hal

Miejsce pracy: Niemcy Stanowisko: poszukujemy pracowników do montażu hal logistycznych praca na elewacji przy montażu kasetonów, blach, płyt typu „sandwich” Wymagania: Podstawowe: obsługa...

Monter karton-gips

(Szwecja) Wymagania: Doświadczenie na stanowisku Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami do montażu g-k Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie Umowa o pracę z pełnymi świadczeniami Zus...

Monter mebli

Składanie i montaz mebli, przewożenie mebli oraz materiałów do produkcji, obsługa komputera i oprogramowania do projektowania mebli. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...